facebook
Logo firmy

O mnie

Początek mojej przygody z psami rozpoczął się kupnem owczarka niemieckiego. Była to suczka, z udziałem której zakończyłem szkolenie IPO. Od 2004 roku aktywnie zajmuję się szkoleniem psów. Moimi dotychczasowymi klientami, poza osobami indywidualnymi jest również policja, dla której tresuję psy tropiące oraz psy patrolowe. Miałem również przyjemność uczestniczyć w treningach z psami Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej JRG4 Poznań.

Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, udało mi się zdobyć uprawnienia dla licencjonowanego pozoranta, a także jestem członkiem oraz instruktorem szkoleń w Polskiej Federacji Kynologicznej. Od samego początku działalności trenera współpracuję z hodowcami i trenerami z całej Polski. Regularnie biorę udział w szkoleniach oraz seminariach, dzięki którym mogę poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Swoją pasję kontynuuję również w życiu prywatnym, często odwiedzając zawody oraz wystawy psów, organizowane w Polsce, Czechach i Niemczech. Udzielam się aktywnie na wielu forach poświęconych psom, służąc ich użytkownikom swoją wiedzą, doświadczeniem. Chętnie pomogę również Państwu w każdym temacie dotyczącym Państwa czworonoga. Pies jest istotą bardzo inteligentną i szybko się ucząca. Umiejętnie dobrane techniki behawioralne, pozwalają uzyskać oczekiwane efekty nauki, w znacznie krótszym czasie niż można się spodziewać. Nauczenie się tego zabrało mi wiele lat. Państwo mogą oszczędzić swój czas, kontaktując się ze mną i korzystając z moich usług.

 

 

ZDOBYTE CERTYFIKATY: